gastrologwarszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (gastrologwarszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, fryzjer Kraków. Generyczne domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne właściwą domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób znajdziemy sprawy, które zaintrygują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy ilustracje z największych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić naszej firmie swoje zdjęcia, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na spisanie wszelkich poprawek. Za darmo poprawimy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to szybko zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!